Ünlü Oyuncu Pierce Brosnan’dan Karısına Methiye Dolu Laflar

Ünlü Oyuncu Pierce Brosnan’dan Karısına Methiye Dolu Laflar

Özellikle James Bond kişiliği ile uslara kazınan ünlü oyuncu Pierce Brosnan’dan eşi hakkında aşk dolu laflar.. Galibiyetli oyuncu eşine yöneltilen “her zaman genç, hoş ve bakımlı görünmek, yaşamın her yarıyılında cılız olmak” gibi kalıplarla ilgilenmediklerini onun her kıvrımına aşık olduğunu ifade eden açıklamalarda bulundu.

Ünlü Oyuncu Pierce Brosnan’dan Karısına Methiye Dolu Laflar Özellikle James Bond kişiliği ile uslara kazınan ünlü oyuncu Pierce Brosnan’dan eşi hakkında aşk dolu laflar.. Galibiyetli oyuncu eşine yöneltilen “her zaman genç, hoş ve bakımlı görünmek, yaşamın her yarıyılında cılız olmak” gibi kalıplarla ilgilenmediklerini onun her kıvrımına aşık olduğunu ifade eden açıklamalarda bulundu. Pierce Brosnan Keely Shaye Smith çifti magazinde yer alan haberlere ve tenkitleri dikkate almadıklarını ifade etti. 69 yaşındaki İrlandalı oyuncu Pierce Brosnan ile 22 yıldır konutlu olduğu eşi Keely Shaye Smith bir defa daha “cılızlık” baskısıyla karşılaşınca sessizliğini bozdu. Brosnan ise bir defa daha karısına olan aşkını kiloların etkileyemeyeceğini ifade eden açıklamalarda bulundu. Yaş aldıkça kendine daha çok dikkat eden ve formunu gözeten Pierce Brosnan ile bir hayli kadın gibi anne olduktan sonra kilo almaya başlayan Keely Shaye Smith, bu yılın başında da yeniden aynı sebeple gündeme gelmişti.

Bunun sebebi de ünlü oyuncunun yaptığı bir sosyal medya paylaşımı oldu. Bu paylaşımlardan birinde Brosnan ile Shaye Smith, gençlik senelerinde bir plajda görülüyordu. Aynı paylaşımda çiftin bir de yakın zamanda çekilen bir resmi de vardı. Keely Shaye Smith’in iki resim arasındaki değişik görüntüsü tenkitlerin gayeyi oldu. Bir dostlarının Keely Shaye Smith için kilo verme operasyonu önerdiğini belirten Brosnan’ın karısına her haliyle aşık olduğunu da şu ifadelerle anlattı:

“Dostum onun için operasyon önerdi. Ama ben onun vücudundaki her kıvrımı beğeniyorum. O benim gözümde dünyanın en hoş kadını. Geçmişte onun yalnızca hoşluğunu değil şahsiyetini de gerçekten hoşlandım. Ve şimdi onu çocuklarımızın annesi olduğu için daha fazla beğeniyorum. Onunla şeref dinliyorum ve her zaman aşkına layık olmaya çalışıyorum.”

analiz
analiz
analiz
analiz