Acun Ilıcalı’ nın Dostu Alpay Kazan Hakkında Bilgiler

Acun Ilıcalı’ nın Dostu Alpay Kazan Hakkında Bilgiler

Alpay Kazan’ın yaşamı son günler de Survivor All Star’ın yayınlanan kısımları ile gündemi meşgul ediyor. Uzun zaman Kanser rehabilitasyonu gören ve geçtiğimiz mart ayında hayatını yitiren Alpay Kazan Acun Ilıcalı ‘nın en yakın dostuydu. Ayrıca Acun Medya Genel Yönetimsel Koordinatörü olarak misyon yapıyordu ve Göz6, Survivor, Exathlon ve Ütopya gibi projelerin başında Koordinatör olarak misyonunun başındaydı. Kazan vefatı Acun’un ve tam televizyon camiasını derinden efkâra boğdu.

Acun Ilıcalı ‘nın dostu Alpay Kazan kimdir, kaç yaşındaydı? İşte, Alpay Kazan’ın yaşamı hakkında bilgiler. Kanserden 7 Mart 2002 senesinde ölüm eden Acun Medya Genel Yönetimsel Koordinatörü Alpay Kazan’ın cenazesi Şakirin Camisinden kaldırılıp Karacaahmet Kabirliği’na defnedilmişti. Kazan, Esat Yontunç ve Acun Ilıcalı ile uzun seneler Acun Medya’da değişik değişik kısımlarda birlikte çalışmıştı. Kazan’ın öğrenilen en sansasyonel şahsiyeti ise koyu bir Fenerbahçe taraftarı olmasıydı.

ALPAY KAZAN KİMDİR?

Göz6, Survivor, Exathlon ve Ütopya gibi projelerin başındaki Genel Yönetimsel Koordinatörüydü. Acun Kazan’ın ölüm haberini sosyal medya da bu biçimde paylaşmıştı: “ Ne yazsam yetmeyecek, anlatamayacağım duygularımı. Kalbimden bir parça koptu bugün… Nurlar içinde yat, mekanın cennet olsun hoş insan”.

analiz
analiz
analiz
analiz